Autodesk software: Autodesk Inventor 2011

08.02.2011 14:17

Autodesk Inventor Suite

 

Autodesk Inventor Suite  zahŕňa softvér pre návrh Autodesk Inventor® 3D; aplikáciu AutoCAD® Mechanical, založenú na platforme AutoCAD® a určenú pre 2D mechanické kreslenie a tvorbu detailov; a integrovanú správu dát v programe Autodesk® Vault pre bezpečnú správu rozpracovaných dát návrhu. Pretože v jednom balíku sú obsiahnuté všetky tieto súčasti, predstavuje Autodesk Inventor Suite bezrizikový spôsob prechodu od 2D k 3D. Teraz môžte prejsť k 3D vlastným tempom, ochrániť svoje predchádzajúce investície do 2D výkresov a znalostí, a pritom si byť istí, že pracujete s platformou, ktorá ponúka najvyššiu kompatibilitu s formátom DWG na trhu.

Aplikácia Autodesk Inventor Series je bezrizikový spôsob prechodu od 2D k 3D.
Teraz môžte prejsť k 3D vlastným tempom, ochrániť svoje predchádzajúce investície do 2D výkresov a znalostí, a pritom si byť istí, že pracujete s platformou, ktorá ponúka najvyššiu kompatibilitu s formátom DWG na trhu. Vďaka intuitívnemu postupu práce a zjednodušenému užívateľskému rozhraniu, ktoré poskytuje nápovedu a podporu podľa kontextu, môžte:

  • navrhovať celý produktový rad,
  • vytvárať kvalitné produkty s menším počtom revízií,
  • dodať návrhy v kratšom čase,
  • získať výkresy pre výrobu rýchlejšie,
  • odovzdávať a spravovať dáta návrhu,
  • jednoducho zvládnuť inštaláciu aj ovládanie


Autodesk Inventor Series je riešením pre výrobu, ktoré vám umožňuje navrhovať celý produktový rad v softvéri jediného výrobcu. Obsahuje nasledujúce aplikácie:

  • softvér Autodesk Inventor® pre 2D/3D návrh a dokumentáciu,
  • aplikáciu AutoCAD® Mechanical, založenú na platforme AutoCAD pre produkčné 2D kreslení, ktorá chráni vaše investície do súborov DWG na platforme AutoCAD®,
  • program Autodesk® Vault pre synchronizáciu úsilia v rámci celého návrhového tímu.

 

Lepšie však ako čítať o software je ho vidieť. 

PRED SPUSTENÍM VIDEA je potrebná jednoduchá bezplatná registracia- následne Vám pôjdu videá šikovne prehrať.

   

VIDEO: jednoduchá práca pri vytváraní modelov      VIDEOmena modelu (iSoučast) v zostave, pri obrábaní zostavy.

  

Chcete vidiet viac videí? Smelo kliknite ...

Chcete vidieť aké knižnice sme pripravili na stiahnutie do Inventor-u? Smelo kliknite ...

Chcete vidiet naše tipy a triky k Inventor-u? Smelo kliknite do tretice :)

 

Chcete Inventor vidieť na vlastné oči?  Dohodnite si s nami termín stretnutia a prídeme za Vami ... Píšte na marketing0stor.sk (do predmetu uvedte Inventor-cadsoftware)

 

CHCETE VYPRACOVAŤ CENOVÚ PONUKU? PÍŠTE NA MARKETING 0 STOR.SK (DO PREDMETU UVEĎTE Inventor-CENA)

 

Pre tých čo radi čítajú pokračujeme :)

PREHĽAD NOVINIEK Autodesk Inventor 2011

 

Autodesk Inventor Professional

Zabezpečte, aby návrhy boli úplné a presné a boli včas a efektívne schválené a odovzdané do výroby. Softvér Autodesk® Productstream™ automatizuje proces správy verzií vďaka tomu, že spravuje zmeny v konštrukcii a v kusovníkoch a pritom umožňuje konštrukčnému oddelení udržať si kontrolu nad dátami návrhu.

 

Autodesk rozumie vašemu projekčnému procesu a preto vytvoril Inventor tak , aby bolo projektovanie v 3D čo najjednoduchšie. Vďaka aplikácii Inventor sa Autodesk snaží pomáhať konštruktérom rýchlejšie  a z nižšími nákladmi navrhovať a uvádzať na trh lepšie výrobky. 
Inventor umožňuje konštruktérom integrovať už existujúce 2D návrhy do svojho 3D navrhovacieho prostredia. Vďaka  tomu majú opätovne možnosť využívať súbory DWG vytvorené v AutoCAD i 3D dáta a zdielať ich s ďalšími výrobnými aplikáciami od Autodesku .
Produktový rad Autodesk Inventror poskytuje komplexné riešenie a integrovanú sadu nástrojov pre 3D navrhovanie a dokumentáciu, vytváranie trasových systémov a overovanie návrhov. 


Autodesk Inventor Profesional obsahuje  nástroje pre vytváranie kompletných výrobkov aj zložitých trasových systémov, taktiež automatické generovanie presných rozpisiek materiálov a úplnej výrobnej dokumentácie.
V Autodesk Inventore môžu inžinieri situovať dynamické správanie navrhnutej zostavy v priebehu celého spracovávaného cyklu. Zároveň môžu presne predvídať prevádzkové zaťaženie a zrýchlenie. Integrovaný nástroj pre analýzu metódou konečných prvkov najviac umožňuje inžinierom analyzovať návrhy a predísť tak poruchám spôsobeným vysokou záťažou.
Pracovný postup určovaný funkčným návrhom v aplikácii Autodesk Inventor premieňa návrhový proces na konkurenčnú výhodu.
Jeho výsledkom sú vyspelé 3D digitálne prototypy, ktoré umožňujú návrhárom interaktívne testovať, situovať a zdieľať návrhy v súčasnom širšom vývojovom prostredí - skôr ak osa dostanú do výroby. 


Autodesk Inventor umožňuje inžinierom sústrediť sa na funkčné požiadavky návrhu a na ich základe vytvárať 3D modely. Inovovaná funkčnosť Autodesk Inventoru umožňuje konštruktérom venovať čas navrhovaniu, miesto aby riešili problémy s modelovaním geometrie.

 

Späť