VIDEO: CADKON-TZB, produktová prezentácia

07.12.2009 16:20

Prinášame vám prvú videoprezentáciu zo série prezentácií pre produkty CADKON českej spoločnosti AB Studio. Prezentácia je zameraná na reálnu ukážku práce v CADKONe TZB, ktorá je spracovaná pre každý modul (Zdravotechnika, Vykurovanie a potrubia, Vzduchotechnika a Elektroinštalácie).

Z každého modulu sú prezentované kľúčové funkcie, tvorba výkazov a rôznych legiend. Na záver sme zaradili ukážky reálnych projektov z praxe. Cieľom prezentácie je ukážka možností CADKONu TZB.

 

Pred spustením prezentácie je potrebná bezplatná registrácia na stránkach nášho Cadcentra.

 

https://www.cadcentrum.sk/sk/5-CADKON/48-Videa

 

CADKON-TZB je 2D nadstavba AutoCADu LT a AutoCADu (podporované sú aj ostatné produkty postavené na AutoCADe) zameraná na oblasť projektovania technických zariadení budov. Produkt je rozdelený na 4 logické moduly - Zdravotechnika, Vykurovanie a potrubia, Vzduchotechnika a Elektroinštalácie - ktoré je možné rôzne kombinovať a tak si vyskladať výslednú podobu programu. Výhodami programu sú okrem iného práca v prostredí AutoCAD pri použití natívneho formátu AutoCADu - DWG, možnosť použitia všetkých dostupných príkazov AutoCADu, rozšírenie funkcií samotného AutoCADu a samozrejme funkcie "šité" na mieru projektantov TZB, ktoré robia zo všeobecného AutoCADu profesne zameraný program s množstvom užitočných a v súčasnosti už aj zautomatizovaných funkcií.  Program bude s vami komunikovať v českom jazyku.

Späť