Autodesk software: AutoCAD LT 2011, AutoCAD 2011

08.02.2011 09:23

AutoCAD LT 2011: Jednotka vo svete 2D


Koncepty, publikovanie a plánovanie nikdy nebolo také účinné. Ani vám sa dosiaľ nepracovalo tak pohodlne. AutoCAD LT je najlepšie predávanou aplikáciou pre návrhy 2D na svete, a to z mnohých dôvodov. Vďaka softvéru AutoCAD LT  sa tieto dôvody násobia.

Účinné každodenné vytváranie konceptov

Vykonajte viac práce za menej času pomocou nástrojov produktivity zameraných na každodenné úlohy.

 

  • Nástroje pre rysovanie - použite štandartné tvary, ako sú čiary, polygony, oblúky, kruhy a elipsy a vytvorte jednoduché alebo komplexné 2D výkresy
  • Zjednodušené vytváranie a úpravy tabuliek – Vkladajte štandardné tabuľky typu WYSWYG (dostanete skutočne to, čo vidíte) s úpravami priamo na mieste. Ušetríte čas a znížite počty chýb uskutočnením výpočtov priamo v tabuľkách.
  • Vylepšená práca s textom – Vytvárajte a upravujte text presne tak, ako sa bude objavovať v kresbe. Použite štýl, písmo a ďalšie vlastnosti textu v znakoch a slovách v textovom objekte.
  • Vylepšené šrafovanie – šrafujte viac spojených oblastí pomocou jedného príkazu a ľahko vypočítajte samostatné i násobne šrafované oblasti.

  • Prispôsobené palety nástrojov – Ukladajte často používané bloky a šrafy v prispôsobených paletách nástrojov. Automaticky používajte vopred priradené vlastnosti nástrojov pri vkladaní obsahu.
  • Vylepšené užívateľské rozhranie – Zadávajte príkazy, čítajte výzvy a zadávajte hodnoty v mieste grafického kurzoru. Robte výpočty a odvodzujte hodnoty z entít kresieb pomocou nástroja Quick Calculator a robte dynamické zvýrazňovanie pri prechádzaní objektmi.
  • Efektívna tvorba kót – zvýraznite kóty, dĺžky oblúkov a dlhých kruhových kriviek, vkladajte šípky kót, ľahko a rýchle vyberajte typy čiar pre kóty.

PRED SPUSTENÍM VIDEA Automatizácia príkazov v AutoCADce LT je potrebná jednoduchá bezplatná registracia - následne Vám pôjde video šikovne prehrať.

VIDEO: Automatizácia príkazov v AutoCADce LT

 

Prehľad noviniek AutoCAD LT 2011 nájdete na: www.CADsoftware.sk

 30 dňovú verziu ZADARMO si môžete stiahnuť: z CADcentrum.sk

Online nákup a viac info nájdete TU

 

AutoCAD 2011

 

Vytvárajte a ovplyvňujte svet okolo vás pomocou výkonných a flexibilných funkcií softwaru pre návrhy a dokumentáciu AutoCAD, ktorý je jedným z popredných nástrojov pre 2D a 3D vo svete. Urýchlite dokumentáciu, hladko zdielajte nápady a rozvíjajte ich intuitívne v 3D. Vďaka tisícom možných doplnkov prinášajú aplikácie AutoCADu úplnú flexibilitu, ktorý vychádza v ústrety vašim špecifickým potrebám. Softvér AutoCAD, je vyvinutý pre projektantov a konštruktérov a posúva ich každodennú prácu vpred vďaka funkciám ktoré zvyšujú presnosť , rýchlosť a zároveň šetria čas. AutoCAD je bezosporu najrozšírenejším CAD programom. 

PRED SPUSTENÍM VIDEA Ukážka tvorby dynamických blokov je potrebná jednoduchá bezplatná registracia- následne Vám pôjde video šikovne prehrať.

 VIDEO: Ukážka tvorby dynamických blokov

Po registrácii si môžete pozrieť ďalšie zaujímavé videá: Natočenie obsahu výrezu o zadaný uhol, Extrahovanie dát v AutoCADe 

V prípade, že chcete ďalšie informácie a aj cenu píšte na marketing@stor.sk (do predmetu uveďte CADsoftware)

 30 dňovú verziu ZADARMO si môžete stiahnuť: z CADcentrum.sk

Späť