Autodesk software: Revit Architecture 2011

08.02.2011 14:45

Autodesk Revit Architecture 2011

 

Prehľad

Autodesk Revit Architecture je účelový softvér k modelovaniu stavebných informácií , ktorý pracuje spôsobom, akým vy myslíte, takže môžete výkresy vytvárať prirodzene , slobodne účinne poskytovať riešenia . Autodesk Revit umožňuje architektom plne sa sústrediť na návrh budovy bez toho aby im spftvér navrhovanie komplikoval. Svoje nápady si môžete priebežne prehliadať v 3D pohľadoch s okamžitým rendrovaním. Zemny môžete robiť aj na poslednú chvíľu a môžete sa spoľahnúť, že plány, výkazy a stavebná dokumentácia zostanú koordinované.
Autodesk  Revit Architecture obsahuje funkcie ako:

  • - zvýšenie použiteľnosti a zjednodušenie práce
  • - vylepšenie súčasných funkcionalít
  • - zlepšená interoperabilita

Lepšie však ako čítať o software je ho vidieť. 

PRED SPUSTENÍM je potrebná jednoduchá bezplatná registracia- následne Vám pôjdu videá šikovne prehrať.

  

Revit 2010 pracovné prostredie               Novinky Revit 2010  

   

 Nové massy Revit 2010                       Tvorba atypickej strechy

 

  1. Chcete vidiet viac videí? Smelo kliknite ...
  2. Chcete vidieť aké knižnice sme pripravili na stiahnutie do Revit-u? Smelo kliknite ...
  3. Chcete vidiet naše tipy a triky k Revit-u? Smelo kliknite do tretice :)

 

 

Pre tých čo radšej čítaju: pokračujeme v Autodesk Revit Architecture

Získanie dokonalých predností

Autodesk Revit poskytuje lepší náhľad návrhu pomocou rozpracovanej vizualizácie a analýzy, lepší spôsob zdieľania myšlienok a nápadov týkajúcich sa návrhu a vyššiu kvalitu dokumentácie. So softvérom Autodesk Revit budete rýchlejšie a podrobnejšie vytvárať návrhy zostavenia a dokumentácie, ktorých výsledkom budú spokojní zákazníci. A tí zase vedú k ďalším a ďalším zákazkám a natoľko potrebným pozitívnym referenciám. S oveľa menším úsilím môžete svojím potenciálnym zákazníkom ponúknuť kompletnejšie, lepšie prezentované ponuky návrhu. 

Koordinácia a kvalita
Autodesk Revit pomáha eliminovať chyby pri koordinácii. Vykonajte zmenu iba raz a softvér Revit sa postará o koordináciu zmeny vo všetkých súvisiacich častiach projektu. Získate návrhársky nástroj, ktorý pracuje presne tak, ako chcete – holisticky v zmysle celého zostavenia nie podľa jednotlivých častí a plánov podlaží. Pri prepracovaní návrhov budete mať menej práce, pretože vďaka aplikácii Revit sa zbavíte základných príčin chýb súvisiacich s ľudským faktorom, ako sú napríklad nadbytočné vstupy. Môžete sa lepšie rozhodovať, pretože máte k dispozícii presnejšie a úplnejšie informácie. Tento zdokonalený a plynulejší proces prináša úžitok celému projektu. 


Zvýšená ziskovosť

Trávite príliš veľa času a peňazí pri pokusoch vychytať a opraviť chyby koordinácie? A o rozčúlení ani nehovoriac. Softvér Autodesk Revit pomáha cela eliminovať problémy s koordináciou. Lepšia dokumentácia znamená menej problémov a menej času stráveného pri konštrukčnej fáze. A mať informačný model zostavenia znamená, že môžete jednoduchšie ponúknuť služby na vyššej úrovni – riadenie presunu, fáza renovácie a ďalšie. Takže, na čo ešte čakáte? Nechajte softvér Autodesk Revit, nech za vás odvedie ťažkú prácu a zvýši ziskovosť.

 


Chcete Revit vidieť na vlastné oči?  Dohodnite si s nami termín stretnutia a prídeme za Vami ... Píšte na marketing0stor.sk (do predmetu uvedte Revit-cadsoftware)

 

Chcete vypracovať cenovú ponuku? Píšte na marketing0stor.sk (do predmetu uveďte Revit-cena)

 

 30 dňovú verziu ZADARMO si môžete stiahnuť: z CADcentrum.sk

Späť