Uvedenie novej Advance Workshop konzoly od Graitecu

04.04.2017 12:00

Do rodiny Advance Workshop pribudol nový prírastok vo forme jedinečného nástroja Workshop Console. Nová konzola ponúka výrobcom oceľových konštrukcií uľahčenie a lepšiu funkcionalitu v oblasti riadenia, dohliadania a produktivity.


S jej použitím môžete teraz ukladať a sledovať postup výroby počas pracovného dňa vďaka jednoduchému nástroju, ktorý pracuje na princípe spravovanie QR alebo čiarových kódov.

Spoločnosti majú možnosť si vybrať z rôznych foriem zavedenia produktu a prispôsobiť ho svojej IT organizačnej štruktúre. Advance Workshop konzole je možné naisnštalovať priamo na server, ktorý funguje ako aplikácia so vzdialeným prístupom pre prenosné zariadenia ako napríklad smartphony alebo tablety. Ako ďalšia možnosť sa ponúka nainštalovať konzolu priamo na PC v blízkosti existujúcich pracovných oddelení.

 

Výhody a špecifiká konzoly

  • Použitie na prenosnom zariadení
  • Použitie na PC
  • Jednoduché a intuitívne užívateľské rozhranie
  • Použitie s 2D čiarovými kódmi alebo QR kódy
  • Zaznamenanie príchodu a odchodu pracovníka
  • Zaznamenanie výrobných prvkov ako napríklad súčiastky, montáž a rozvrhovanie (nesting)
  • Vykládka skladových položiek ako napríklad skrutky a malé skrutky
  • Zaraďovanie zváracích materiálov do skupín pre lepší dohľad
  • Tlač nákresov / značiek ihneď po prečítaní čiarového kódu

 


Materiály, súčiastky, EN1090 zváracie materiály a zamestnancov dielne sledujete cez priemyselný PDA. Čítanie QR kódov z interného PDA je realizované pomocou programu nainštalovaného na server, ktorý je v spojení s GRAITEC Advance Workshop databáz. Potom už stačí len naskenovať kód a prezrieť si jeho obsah. QR kód môže obsahovať text, adresu an servera alebo adresu skladu plánov a obsah je potom možné premiestniť inde alebo ho vytlačiť. Jej použitie je zadarmo.

Jednoduché použitie a nesporné výhody QR kódov stojí za faktom, že čím ďalej tým viac spoločností pôsobiacich na poli priemyslu sa zaujíma o ich využitie pri čítaní a zbere dôležitých informácií. Zberu dát nutnému pre EN1090 procesy alebo pri zaznamenávaní časov obsluhy a zváračov.

 

Inovatívne technológie pre Váš biznis. Tlačová správa k uvedeniu GRAITEC ADVANCE portfólia 2017 na náš trh.

 

Späť