V čom sú naše školenia iné?

06.09.2016 12:38

zPrečo sú naše školenia iné? Je to jednoduché.  Máme bohatú prax z reálnych projektov. Neodovzdávame teóriu z manuálu.

Máte na výber:

  • Klasické skupinové školenie buď v našom CAD centre, alebo priamo u Vás
  • Individuálne školenie pripravené na mieru presne podľa Vašich potrieb. Prvým krokom je analýza aktuálnych vedomostí, skladby projektov a štýlu práce. Na základe výsledku analýzy pripravujeme školiaci plán.
  • Implementáciu navrhnutého riešenia (alebo už zakúpeného, ale nepoužívaného)  na reálnom projekte do praxe. Vaša investícia do pracovného nástroja tj. CAD aplikácie Vám musí prinášať jasné výsledky. Investícia do implementácie je mnoho krát kľúčová.

Jediný limit, ktorý máte, je ten, ktorý si sami vytvoríte. Naše riešenia Vaše limity zvládnu.
Buďte náročný. Vyberte si seriózneho a profesionálneho partnera.

 

Späť