Predstavenie a vízia ŠTOR CAD - GRAITEC s.r.o.

Prví v inováciách.

ŠTOR CAD = CAD/ BIM/ PDM / IT spoločnosť pôsobiaca na tuzemskom trhu  vyše 23 rokov.  Špecializujeme sa na optimalizované riešenia od návrhu po implementáciu CAD/ BIM pre projekčné, konštrukčné spoločnosti a architektonické kancelárie.

ŠTOR CAD, Slovensko je 12 krajinou a 29 kanceláriou z celého sveta, ktorá je súčasťou celosvetovo pôsobiacej spoločnosti Graitec. Posilnili sme akvizíciou (ŠTOR CAD + GRAITEC) svoju pozíciu na trhu a stali sme sa technicky najsilnejším a najväčším Autodesk Platinum Partnerom a vývojárom na Slovensku. Autodesk Platinum Partner je najvyššie možné partnerstvo spoločnosti Autodesk.  Čo znamená garanciu odbornosti pri navrhovaní správneho riešenia pre Vaše potreby a excelentnej technickej podpory. Špecializujeme sa na implementácie CAD/ BIM riešení do dennej praxe na reálnych projektoch, začlenením našich špecialistov do pracovného prostredia klienta.

Graitec group má vyše 100 úspešných BIM implementácií vo významných spoločnostiach v našom regióne a v Európe. To je Naša ponuka a záruka pre Váš správny výber partnera.

Pre našich klientov je k dispozícií team takmer 40 aplikačných inžinierov v pobočkách Graitec group v SR, ČR, PL. Náš team vývojárov vytvára doplnkové aplikácie podľa tuzemských projekčných zvyklostí a noriem pre optimalizáciu nami dodávaných softvérových riešení na špecifické potreby lokálneho trhu, ale i priamo jednotlivých klientov.

Čo znamená garanciu odbornosti pri navrhovaní správneho riešenia pre Vaše potreby a excelentnej technickej podpory. Špecializujeme sa na implementácie CAD/ BIM riešení do dennej praxe na reálnych projektoch, začlenením našich špecialistov do pracovného prostredia klienta. 

Inovácie = investície do konkurenčnej výhody našich obchodných partnerov.
Jediný limit, ktorý máte, je ten čo si sami vytvoríte. Naše riešenia Vaše limity zvládnu.

Predstavme si jednotlivé divízie:

zCAD divízia: zameranie: predaj a prenájom softvéru, implementácia na reálnom projekte u klienta, projektovanie, tvorba knižníc a noriem, technická podpora, školenia z projekčnej praxe, nie z manuálov

  • Stavebníctvo – architektúra – Autodesk Revit, AutoCAD Architecture, AutoCAD, AutoCAD LT, AdvanceCAD, Advance Steel, Advance Concrete a softvér pre profesie.
  • Strojárstvo – Inventor, AutoCAD Mechanical, a iné..
  • Infraštruktúra – AutoCAD Civil, Navisworks, Infraworks, CGS Plus produkty, Urbano produkty
  • Potrubné systémy – AutoCAD Plant 3D, AutoCAD P&ID, ROHR2 (výpočet – statická a dynamická analýza), Sinetz (výpočty tlakových strát)
  • Správa dát – Autodesk Vault
  • Multimedia – Maya (softvér na tvorbu hier, videí, animácií), 3ds Max (vizualizácie), Lumion (vizualizácie), V‐ray‐ rendering , sketchup..a iné..